Forum Dyskusyjne » Afryka

• 95 wpisy
    16 czerwca 2011 18:27:57 CEST
    Tunezja raczej kojarzy mi się z wylegiwaniem na plaży. Ale pewnie
    znajdzie się coś ciekawego do zwiedzania. Co polecacie?
    • 21 wpisy
    17 czerwca 2011 09:47:22 CEST
    Jeśli chodzi o Tunezję to ja osobiście polecałbym jeden z popularniejszych kurortów, a mianowicie Djerba. Położony nad ciepłymi wodami Morza Śródziemnego, mający urokliwy krajobraz i całoroczne lato. Można tam wybrać się na tradycyjne arabskie targi tzw. chyba jak dobrze pamiętam "suki", gdzie można kupić niemal wszystko. W takim miejscu w pełni poczujemy klimat obcej kultury.
    • 45 wpisy
    18 czerwca 2011 08:28:18 CEST
    Trzy różne formy pustyń, oazy górskie oraz piękne wybrzeże zaspokajają gusta każdego turysty przybywającego do Tunezji. Wiele atrakcji skrywają tunezyjskie miasta, pełne zabytków z czasów starożytnych. Jak myślicie na ile bezpiecznym krajem jest dzisiaj?
    • 96 wpisy
    18 czerwca 2011 12:47:28 CEST
    W Tunezji jest wiele do zwiedzania.
    O Kartaginie słyszał zapewne każdy z was, obecnie są to tylko ruiny, ale warto tam się udać. Sidi bu said to biało-niebieskie miasteczko, które na każdym zrobi niesamowite wrażenia. Warto zwiedzić Tunis, wybrać się na Saharę. W Tunezji na prawdę jest co oglądać.
  • 4 lipca 2011 22:24:14 CEST
    Tunis, pustynie wspaniale do jazdy quadami:) i przyjemni tubylcy:)
  • 15 września 2012 19:42:31 CEST
    Witam. Jest ktoś chętny na wyjazd do Tunezji pod koniec września//?
    • 10 wpisy
    12 czerwca 2015 10:34:57 CEST

Byłem w tym okresie w Tunezji i jest to bardzo dobry termin na wyjazd pod każdym względem ;)