Forum Dyskusyjne » Przedstaw Siebie

Każdy na swój temat

• 95 wpisy
    13 czerwca 2011 10:03:32 CEST
    Może każdy coś napisze o sobie, czym się zajmuje, itp. Oczywiście w celu lepszego poznania się :)
    • 96 wpisy
    13 czerwca 2011 10:53:00 CEST
    To ja się bardzo chętnie przedstawię. Jestem Asia. Trafiłam na to forum, ponieważ uwielbiam podróżować, i poznawać nowe miejsca. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu i nic nie robić. Nawet można powiedzieć, że nie lubię się nudzić :)
  • 13 czerwca 2011 12:12:53 CEST
    Jestem Gośka. Lubię podróżować, a najchętniej robić piesze wędrówki, choć czasem też rowerowe. Jestem osobą dość aktywną, nie lubię nudy i siedzenia w jednym miejscu. Najbardziej lubię poznawać ciekawe zakątki, często trudno dostępne.
    • 21 wpisy
    14 czerwca 2011 12:29:19 CEST
    Jestem Maciej. Lubię podróże, na które często brakuje mi czasu. Chciałbym to robić częściej niż raz do roku, ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić. Prowadzę własną firmę i lubię mieć wszystko pod kontrolą będąc na miejscu.
    • 45 wpisy
    15 czerwca 2011 11:28:25 CEST
    Jestem Agata. Trafiłam tutaj bo planuję swoje wakacje. Chcę poznać ciekawych i interesujących ludzi, którzy tak jak ja lubią podróżować.
    • 96 wpisy
    18 czerwca 2011 12:43:37 CEST
    Świetnie trafiłaś :)
    • 10 wpisy
    26 czerwca 2011 16:40:03 CEST
    To i ja się przedstawię!

Nazywam się Magda i zajmuję się cóż, głównie podróżowaniem! W zeszłym roku skończyłam studia i postanowiłam odkrywać świat i dzielić się tym, co zobaczę i poznam :)

• 17 października 2011 21:33:42 CEST
    A ja jestem Damian. Mam 17 lat. bardzo lubię podróżować, co prawda ograniczam się narazie do zwiedzania Polski (Kolobrzeg, Zakopane, Podlasie, Warszawa), ale bylem też w Niemczech tydzień... Bardzo chcialbym zwiedzić RPA. Moje hobby to fotografowanie.
  • 3 listopada 2011 10:25:26 CET
    Karolina :) ja zdałam we wrześniu państwowy egzamin na aplikację, więc teraz będę podejrzewam zapracowana i zajęta, i moje wycieczki zostaną ograniczone, ale mam nadzieję, że może nie będzie aż tak źle.
  • 10 kwietnia 2015 14:18:28 CEST
    Hej! Tutaj Sylwia, miłośniczka wschodu. Odkrywam Ukrainę i Rosję, ale niedługo będę chciała zapuścić się w dalsze zakamarki.
    Ten wpis został zmieniony przez Anna Niekonieczna w 10 kwietnia 2015 14:18:54 CEST"
  • 23 czerwca 2015 12:34:44 CEST

Witam wszystkich, jestem Damian. Miło mi Was poznać.

Dużo podróżuję służbowo - przejechałem pół Europy, ale marzy mi się wielka podróż na Wschód.

Na razie to w fazie planó, ale mam nadzieję zaczerpnąć info na forum.

Hej, miłośniczko wschodu! Może się dogadamy? :)